GaRDoS Production
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה

Go down

[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה Empty [HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה

Post by ErnestMarua on Wed Aug 12, 2009 4:02 am

ג'ים קארי

קארי נולד בעיירת ניומארקט שבקנדה למשפחה בעלת שורשים צרפתיים. אביו של קארי פוטר מעבודתו כרואה חשבון ומשפחתו סבלה מעוני עוד כשהיה תינוק. בנקודה מסיימת אף נאלצו לישון בקראוון למשך שלושה חודשים. עם זאת, קארי גדל והפך לנער מצחיק ומשעשע. כך לדוגמה, כשהיה בתיכון, מוריו נתנו לו מספר דקות בסוף כל יום הלימודים כדי להופיע מול בני כיתתו.

עבר קארי את שנתו הטובה ביותר, שנת 1994. בשנה זו השתתף בשלושה שוברי קופות: "אייס ונטורה", "המסכה" ו"טיפשים בלי הפסקה". קארי זכה פעמיים ברצף בפרס גלובוס הזהב על סרטיו "המופע של טרומן" ו"איש על הירח"

תאריך לידה: 17 בינואר 1962 (1962-17-01, )(בן 47)
מקום לידה: ניומארקט, קנדה
פרסים: 2 פרסי גלובוס הזהב

סרטיו של ג'ים קארי בצפייה ישירה והורדה


המופע של טורמן (1998)

צפייה ישירה

http://www.megavideo.com/?v=TKFJDIFK

הורדות

www.megaupload.com/?d=5SZL4SW6 1
www.megaupload.com/?d=HJQ3JPKF 2
www.megaupload.com/?d=0NYPGD1K 3
www.megaupload.com/?d=5X2QZ306 4
www.megaupload.com/?d=R2YLYLB8 5
www.megaupload.com/?d=W30V8W39 6
www.megaupload.com/?d=1VE618IA 7

הסרט הוא סביב דמותו של טרומן ברבנק (ג'ים קארי), סוכן ביטוח החי את חייו ככל אמריקאי טיפוסי. מה שטרומן אינו יודע הוא ש-5,000 מצלמות נסתרות מצלמות אותו בלא הפסקה כאשר למעשה כל האי בו הוא נמצא הוא אתר צילום הנמצא תחת כיפת ענק הממוקמת צפונית לשלט הוליווד, גורמים שונים מונעים ממנו לצאת מהאי ורצונו כילד להסתובב ולחקור את העולם נדחה על ידי מורתו בטענה שכבר גילו את כל הארצות ואין יותר מה לגלות. חייו של טרומן מוצגים כצילום מתמשך, עוד מהיותו תינוק בין שאר המשחקים מעל מיטתו הייתה מוצבת מצלמה. כל חייו של טרומן הם תירוץ עבור צוות ההפקה ליצור תכנים, כך למשל, אביו נהרג לכאורה בתאונת שייט על מנת לגרום לטרומן לפחד ממים, ולאחר שהסכים "אביו" לא לגלות לו את האמת השתמשה ההפקה בדמותו של האב הנפגש עם טרומן כרגע מעורר רגשות. מכיוון שהצילומים מתרחשים 24 שעות ביממה אין אפשרות להשתמש בפרסומות כדי לממן את ההפקה ולכן מושתלות פרסומות סמויות על ידי השחקנים המדברים בשבח המוצרים (עוד נקודה מחשידה שמעוררת את טרומן לחשוב על המציאות בה הוא חי כשאשתו מסבירה לו על כלי המטבח ה"משובח" כל פעם מחדש) הזמן היחידי בו דנים בתוכנית אפשרי רק כאשר טרומן ישן, או בזמן ארוחה. בראיון עם הבמאי (בזמן שטרומן שותה שוקו בארוחת הבוקר) מסביר הבמאי ויוצר הסדרה, קריסטוף (אד האריס), שמטרתו היא לשמור על טרומן בתוך האי ולגרום שיחשוב שהוא חי חיים נורמליים. לפי טענתו של קריסטוף לאנשים נמאס משחקנים והם רוצים את "הדבר האמיתי".

בעקבות נפילת פנס תאורה מהשמים ועוד טעויות טכניות (כמו למשל הוראות למפעילי הבמה שמגיעות בטעות לרדיו ברכבו של טרומן) מתחיל טרומן לחשוד שעוקבים אחריו עד שלבסוף הוא מגלה שכל חייו הם בעצם סרט בו הוא השחקן הראשי בעל כרחו. טרומן מעדיף לברוח לחיים האמיתיים, הבמאי ששולט במזג האוויר יוצר סופה כאשר טרומן מנסה להפליג מחוץ לאי בסופו של דבר מגיע טרומן לקצה האולפן הענק ובנסיון אחרון להשאיר את השחקן הראשי באתר הצילומים מבטיח לו קריסטוף שהוא ידאג לו לחיים טובים לעומת העולם "שבחוץ" שאינו בטוח כלל, טרומן מתלבט ובסופו של דבר יוצא מהעולם המזויף לעולם האמיתי.

[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה 200px-Trumanshow

ברוס הגדול בעולם (2003)

צפייה ישירה

http://www.megavideo.com/?v=NOGOY7JR

ברוס נולן (ג'ים קארי) הוא כתב חדשות בערוץ 7 של איי-וויטנס ניווס בבאפלו שבניו יורק, הנכשל להשיג את משרת מנחה החדשות שלה הוא כה משתוקק. לאחר מספר תקריות של מזל רע (ובהן התפרצות זעם בשידור חי שמובילה לפיטוריו) הוא מתלונן לאלוהים שהוא מתייחס אליו באופן לא הוגן ושהוא עושה עבודה גרועה. לאחר מכן אלוהים (מורגן פרימן) יוצר קשר עם ברוס (מחייג אליו לביפר) ומעניק לו כוחות-על כדי לבדוק אם הוא יוכל לעשות עבודה טובה יותר ממנו. ברוס במהרה מנצל לרעה את כוחותיו החדשים למטרות רווח אישי, ורק אחר כך נזכר שהוא צריך לדאוג גם לבעיותיהם של אחרים. בינתיים, ברוס מסכן את הקשר שלו עם חברתו גרייס קונלי (ג'ניפר אניסטון) בהתנהגות האנוכית שלו. בסוף, ברוס מבין שעדיף להשאיר לאלוהים את כוחו ועבודתו, ומבקש מאלוהים באדיבות שייקח שליטה על חייו.

ברוס מקרב את הירח אל כדור הארץ במהלך ארוחה רומנטית בינו לבין גרייס, הוא גורם למכונית הפשוטה שלו להפוך למכונית ספורט יוקרתית ומשטה באנשים נוספים. בכל משדר חדשות שבו הוא מדווח מהשטח קורה משהו מדהים ובלתי יאומן. באמצע דיווח על מזג האוויר של מחר נופל לפתע מטאור ענקי מטרים ספורים מברוס. הודות לכל ההתרחשויות המדהימות במהלך תשדירי החזאות שלו הוא נהפך למיסטר אקסקלוסיב (אדון הבלעדיות, על כך שהתקריות המדהימות הללו ייחודיות רק לתחזיות שלו). בהמשך הסרט רואים שמעשיו של ברוס משפיעים עליו לרעה ברגע שאלוהים לוקח ממנו את כוחותיו. לאחר שהוא מקבל את משרת מנחה החדשות, מסתבר שאותו המטאור שנפל מטרים ממנו בשידור התחזית פגע בקווי חשמל והשידור נקטע. כמו כן, עקב הזזת הירח נוצר שינוי בגבהי השפל והגאות שמשפיעים על כל העולם.

[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה Bruce%20almighty

מספר 23 (2007)

צפייה ישירה

http://seretv.net/viewtopic.php?f=4&t=451

גיבור הסרט, וולטר ספארו, מקבל ליום הולדתו ספר, הנקרא " המספר 23". ספארו קורא את שני הפרקים הראשונים של הספר, ומסיק כי עלילת הספר תואמת עם חייו. אט אט, הוא מתחיל לפתח אובססיה לגבי המספר 23 ומכניס לתוך שיגעונותיו האישיים גם את משפחתו. הוא מגלה דברים משונים הנוגעים למספר 23 וחולם חלומות לגבי המספר. הקשר בין האירועים שהוא עובר למספר 23 מתגלה לו בחלומותיו. בסוף הספר, מתרחש רצח, וספארו מנסה למנוע אותו במציאות.

[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה The-Number-23--090707

יס מן (2008)

http://www.megavideo.com/?v=FXKYO7ZR

קארל אלן (ג'ים קארי), בחור שלא ראה הצלחות גדולות בחייו עם דגש על המילה "לא"! לפחות עד שהוא מצטרף לתוכנית אימון אישית המבוססת על התחייבות פשוטה אחת: אמור "כן" להכול!.

שחרור מפלצת ה"כן" משנה את חייו של קארל לחלוטין באופן מדהים ובלתי צפוי. הוא מקודם בעבודה ואף זוכה להזדמנות חדשה בתחום הרומנטי (זואי דשאנל.

אך נכונותו לנצל כל הזדמנות הנקרית בדרכו עלולה להפוך טובה מדי עבורו.קארל מתמכר לחוויה של להגיד "כן" לכל דבר ובמקרים שבן אדם שפוי אחר היה עוצר וחושב לרגע קארל צולל הישר אל תוך ההרפתקה. החל בערב הוללות עם החברה דרך מפגש מיני וסוער עם קשישה ועד לשיעורי טיסה

[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה Normal_yesman-poster01

_________________
[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה 120264
ErnestMarua
ErnestMarua
GaRDoS/Co-Worker
GaRDoS/Co-Worker

Posts : 112
Reputation Level : 6
Join date : 2009-07-16

Back to top Go down

[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה Empty Re: [HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה

Post by Boldozar on Wed Aug 12, 2009 4:21 am

תודה אחי

_________________
Boldozar, The Respected Admin!
[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה Boldozar
Boldozar
Boldozar
Mmo & Gaming Admin, Gunz & Fun Moderator
Mmo & Gaming Admin, Gunz & Fun Moderator

Posts : 108
Reputation Level : 1
Join date : 2009-08-05

Back to top Go down

[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה Empty Re: [HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה

Post by ario7 on Thu Aug 13, 2009 1:07 am

וואו איזו השקעה אחי ממש טוב..ראיתי את ברוס הגדול מכולם ואת יס מן את השאר לא ראיתי..תודה רבה..

ario7
Multimedia Moderator
Multimedia Moderator

Posts : 14
Reputation Level : 1
Join date : 2009-07-31

Back to top Go down

[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה Empty Re: [HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה

Post by BboyNikey on Sat Aug 22, 2009 11:39 pm

תודה ! שחקן ממש מצוין !

_________________


BboyNikey
BboyNikey
Sports, Design & Techsupport Moderator
Sports, Design & Techsupport Moderator

Posts : 218
Reputation Level : -1
Join date : 2009-07-18
Age : 26

http://www.tusa.co.il/user/5/986/bboynikey.html

Back to top Go down

[HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה Empty Re: [HE] ג'ים קארי וארבעת הסרטים הטובים ביותר שלו בצפייה ישירה

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum