GaRDoS Production
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

עובד דואר שמעל הסגיר את עצמו [HE]

3 posters

Go down

עובד דואר שמעל הסגיר את עצמו [HE] Empty עובד דואר שמעל הסגיר את עצמו [HE]

Post by ErnestMarua Thu Jul 30, 2009 11:14 pm

המאמר לא הועתק מי שום אתר אלה סוכם מי "מקורות חוכמה" תיזהרו בעבודתכם לא להיתפתהלכופה פתוחה

עובד דואר שמעל הסגיר את עצמו

חשד למעילה בזכום של מאות אלפי שקלים בסניף הדואר בקריית מוצקין. גזבר הסניף, מקם בן אבגי (45), התייצב שלשום במשטרה וגולל לפני החוקרים את מעללי הגניבה שלו בחמש השנים האחרונות.

"הגעתי להתוודות ולהכות על החטא", אמר בן אבגי לשטורים הנדהמים בתחנת זבולון. "ייסורי המצפון העיקו עלי ולא נתנו לי מנוח. שנים שאני לא ישן בלילות".

עדיין לא ברור מהו הסכום הכולל שנגנב, אולם ההערכה היא שמדובר בסכומים הנעים בין חצי מליון למליון שקלים.

גורם המעורה בחקירה סיפר לעיתונות כי בכל חודש נהג החשוד לדגנוב אלפי שקלים במזומן מכספים שהופקדו בקופת הסניף. במשטרת זבולון חושדים כי ישנם מעורבים נוספים.

אתמול האריך בית המשפט השלום בקריות את מעצרו של הגזבר בארבעה ימים. בן אבגי, גרוש ואב לשולשה ילדים, חי עם בת זוג שלה שני ילדים נוספים. "מדובר באדם ישר, ללא עבר פלילי, איש משפחה למופת ואב מסור, שדאג תמיד לילדיו, וגם לשני ילדים של זוגתו.הוא נקלע לקשיים כלכליים בגלל הלוואות בשוק האפור", סיפרה בת משפחה.

סנגוריו של בן אבגי, עורכי הדין זיו גלעד ומיכאל כרמל, אמרו כי לא היה צורך להאריך את מעצרו: "מדובר במקרה קלאסי של אדם מן היישוב, שהסתבך בגלל מצוקה כלכלית והתוודה על מעשיו לאחר שמצפונו ייסר אותו מתוך אמונה שמודה ועוזב ירוחם".

בדואר ישראל טוענים כי התמונה מעט שונה. לטענתם, גזבר הסניף פנה למשטרה והתוודה רק אחר שהתבקש לתת הסברים מיידיים בעקבות איסדרים כספיים שהתגלו בהליך במקרה פנימית.
ErnestMarua
ErnestMarua
GaRDoS/Co-Worker
GaRDoS/Co-Worker

Reputation Level : 6

Back to top Go down

עובד דואר שמעל הסגיר את עצמו [HE] Empty Re: עובד דואר שמעל הסגיר את עצמו [HE]

Post by Remrak Tue Aug 04, 2009 5:51 am

זה נורא, אבל לא רק עובדי דואר עושים את זה גם הממשלה כל הזמן מאשים אותםם על גניבה למשל אולמרט לא מזמן אני זוכר כתבו שהוא גנב כמה מיליונים מי קופת המדינה ואז גם ליברן עשה כך שהכסף יגעה אליו ולחברים שלו בכנסת הוא הבטיח שהוא ישמור על האזרחים (בכך שהוא לוקח מהם את הכסף) חבל שככה הכל קורא בקיצור גם היה את המנהל הראשי של אווזי שגנב כמה מליונים וחברת חבצבה חברת בנייה שגנבו כסף ומנהלים בהייטק. גיידמק שעשה את המיליארד הראשון שלו בישראל דרך מירמה אבל עזרה לציבור כדי שלא יגאלו שהוא מרמה וגונב בכך שהוא נותן צדקה זה לזכותו אבל הגניבה הייתה הרבה יותר גדולה ועוד המון אז אני לא מופתע ואני חושש שאם קצת לחקור הרבה מאוד אנשים גונבים אחד מהשני זה פשוט נורא pale
Remrak
Remrak
Member
Member

Reputation Level : 1

Back to top Go down

עובד דואר שמעל הסגיר את עצמו [HE] Empty Re: עובד דואר שמעל הסגיר את עצמו [HE]

Post by Admin Tue Aug 04, 2009 1:31 pm

זה מזה מלוכלך, כאילו איו...
Admin
Admin
GaRDoS Administrator