GaRDoS Production
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[HE] "עכשיו כולם יודעים עד כמה את יפה "

Go down

[HE] "עכשיו כולם יודעים עד כמה את יפה " Empty [HE] "עכשיו כולם יודעים עד כמה את יפה "

Post by ErnestMarua Wed Aug 05, 2009 11:46 pm

המאמר לא הועתק מי שום אתר אלה סוכם על ידי "מקורות חוכמה" אין רחמים כשה רוצים להוציא את הכעס

"עכשיו כולם יודעים כמה את יפה"

רק ביום שישי קיבלה ליז טרובישי ז"ל את צו הגיוס הראשון לצה"ל. אתמול, בשעת ערב מאוחרת, היא הובאה למנוחות בבית-העלמין בחולון.
הוריה ושלושת אחיה של ליז בת ה-16 וחצי עמדו מעל הקבר הטרי, השוטף באור הירח, ונפרדו ממנה. "ליז, אני אוהבת אותך, אני אוהבת אותך", מילמלה בבכי אם אבלין. איתן, אח, פנה אל אחותו: "תמיד היית הנסיכה שלנו. לא אמרתי לך אף פעם עד כמה אני אוהב אותך. אנחנו נבוא לבקר אותך ולספר לך הכך. מחר כולם יראו בעיתון עד כמה שאת יפה".

במוצאי שבת, כשעה אחרי אירוע הירי, צילצל הטלפון בבית משפחת טרובישי בחולון. אחד החברים של ליז סיפר שהיא הייתה במועדון הנוער של נטיעה מינית בתל אביב. "אנחנו בטוחים שהיא לא הייתה שייכת לקהילה", אמר הדוד אבי סולטן. "זאת הפעם הראשונה שהיא הגיעה לשם. היא הלכה עם ידיד שלה ולא חזרה יותר".

בהיעדר מקום בבית-העלמין חולון הייתה אמורה ליז להיקבר בבית-העלמין ירקון, אך בסופו של דבר הסכימה חברה קדישא להביא לקבורה בעיר מגוריה. "אנחנו מודים לראש העירייה מוטי ששון, לחברת קדישא ולח"כ ניצן הורוביץ שעזרו ונעתרו לבקשתה של אמא לקבור אותה ליד הבית", אמר האח איתן.

בבית-העלמין במויעין הובא למנוחות ניר כץ ז"ל, שנירצח גם הוא במועדון בתל-אביב. תומס, בן זוגו זה ארבע שנים נשען על שתיים מידידותיו ומירד בבכי. "אני לא יכול לדבר עליו עכשיו בלשון עבר"", אמר. "אני לא מסוגל. זה עוד מוקדם מדי. אני לא מעכל ולא מאמין. אולי זה יקרה במהלך השבעה". חן, אחת מאחיותיו של ניר, נשאה לאורך כל הלוויה את דגל הגאווה. "את הדגל הזה לא צריך להרים אלה להניף", אמרה, "כדי שכולם יראו מה שנאת חינם יכולה לגרום"

(בעניין הדגל אישית אני לא מסכים זה רק יגרום להיות תיסבוך)

[HE] "עכשיו כולם יודעים עד כמה את יפה " IStockkabalat-shabat2_b
ErnestMarua
ErnestMarua
GaRDoS/Co-Worker
GaRDoS/Co-Worker

Reputation Level : 6

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics